Informacje

Dostawy

Na terenie Brzeska i okolic (w promieniu 50 km) towar zakupiony u nas dostarczamy własnym transportem nieodpłatnie, w terminie ustalonym z Klientem.

Do Klientów z innych regionów towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ponieważ koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zakupów oraz rodzaju towaru, zawsze ustalamy go indywidualnie.

Zapraszamy również do odwiedzenia Biura Obsługi Klienta.
Godziny otwarcia 8 – 16, od poniedziałku do piątku.

Zwroty

Przyjmujemy zwroty zakupionych u nas towarów, w terminie do 10 dni roboczych od daty zakupu. Warunkiem zwrotu jest brak śladów użytkowania oraz oryginalne, nieuszkodzone opakowanie.

Gwarancje

Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie, na które producent nie udzielił własnej gwarancji. Towary objęte gwarancją producenta posiadają załączoną kartę gwarancyjną zawierającą informacje o punktach świadczących usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystkie produkty nieposiadające gwarancji producenta podlegają rękojmi za wady zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

Ceny

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto.

 

 

Regulamin Newslettera internetowego Biuro Partner

1. Wydawcą Newslettera internetowego Biuro Partner jest firma Biuro Partner z siedzibą w Brzesku przy ul. Puszkina 6.

2. W ramach usługi Neswlettera wysyłane są informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez użytkownika adres e-mail. Informacje są wysyłana cyklicznie, nie częściej niż 4 razy w miesiącu w formie listu elektronicznego.

3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisów www.biuropartner.pl oraz www.biuropartner.com.pl jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.

4. Newsletter zawiera między innymi informacje o produktach, aktualne oferty handlowe, oraz informacje o wydarzeniach dotyczących firmy Biuro Partner wraz z jej oddziałami.

5. Zamówienie usługi Newsletter następuje poprzez zarejestrowanie na stronie internetowej www.biuropartner.pl lub www.biuropartner.com.pl .

Rejestracja polega na:

A. wpisaniu w odpowiednim formularzu adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter

B. aktywowanie, poprzez link zawarty w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.

6. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e-mail skutkuje usunięciem wprowadzonych danych z bazy.

7. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.

8. Każdy Newsletter zawiera:

A. informację o nadawcy,

B. wypełnione pole temat, określające treść przesyłki,

C. informację o sposobie rezygnowania z usługi.

9. Zamówienie usługi Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie firmy Biuro Partner i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883. z późniejszymi zmianami. Dane te będą wykorzystywane w celu przekazywania informacji i kontaktu z osobą lub firmą zamawiającą usługę, wyłącznie przez firmę Biuro Partner.

10. Zamówienie usługi Newslettera jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

11. Każdy subskrybent Newslettera może zrezygnować z jego otrzymywania jak również do poprawy lub usunięcia swoich danych.

aaa

aaa

 


© 2011 Biuro Partner. Wszelkie prawa zastrzeżone